+48 18 26 523 79

[email protected]

Orawska Bibiloteka Publiczna

ul. Sobieskiego 13
34-480 Jabłonka

pon, wt, czw, pt: 800 - 1700
śr: 800 - 1600
sob: 900 - 1400

Wyniki naboru

 Jabłonka 22.02.2024

 

Informacja o wynikach naboru

 

Dyrektor Orawskiej Biblioteki Publicznej w Jabłonce informuje o wynikach naboru na wolne

stanowisko pracy w Orawskiej Bibliotece Publicznej w Jabłonce

BIBLIOTEKARZ

 

Informuję , że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana

Pani Katarzyna Mastela zamieszkała w Podwilku

 

Uzasadnienie wyboru :

Kandydatka spełnia wszystkie wymogi formalne podane w ogłoszeniu o naborze.

Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej ( II etap naboru ) kandydatka wykazała

się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej wymaganej do pracy na tym stanowisku.

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

 LISTA KANDYDATÓW

SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

 

Orawska Biblioteka Publiczna w Jabłonce

Sobieskiego 13

34-480  Jabłonka

Nabór na stanowisko: bibliotekarz.  

 

Informujemy, że w wyniku ogłoszonego naboru wpłynęły wnioski.

Kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu: 

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

1

Katarzyna Andrasiak 

Chyżne

2

Barbara Kubacka

Zubrzyca Górna

3

Katarzyna Mastela

Podwilk

4

Barbara Stasiak - Łazarz

Podwilk

 

Wytypowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej;

 

 DYREKTOR OBP

mgr Anna Łaciak

 

 

Jabłonka, dnia 19 lutego 2024 r.

Wyniki XLVII Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia- Florka

Wyniki XLVII Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia- Florka- etap wojewódzki w Białym Dunajcu.

W dniu 08.02.2024roku odbył się Wojewódzki Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia- Florka w Białym Dunajcu, w którym uczestniczyli laureaci konkursów gminnych. Również 15 reprezentantów naszej gminy wzięło udział w konkursie. Nagrodzonych zostało 11 uczestników, którym serdecznie gratulujemy.

 

RECYTATORZY

Kategoria I

II miejsce Kornelia Grapa – SP NR 2 w Podwilku kl. I

GAWĘDZIARZE

Kategoria I

III miejsce Teodor Pawlak – SP NR 1 w Zubrzycy Górnej kl. III

Wyróżnienie Zofia Filas - SP w Chyżnem kl. I

RECYTATORZY

Kategoria II

II miejsce Amelia Jakubiec- SP NR 1 w Zubrzycy Górnej kl. V

GAWĘDZIARZE

Kategoria II

Wyróżnienie Natalia Polak- SP NR 1 w Zubrzycy Górnej kl. IV

Wyróżnienie Jakub Spytkowski – SP w Orawce kl. V

RECYTATORZY

Kategoria III

II miejsce Natalia Gwizdz- SP NR 3 w Lipnicy Małej kl.VII

GAWĘDZIARZE

Wyróżnienie Paulina Zahora – SP NR 1 w Jabłonce kl. VIII

Kategoria IV

Gawędziarze

II miejsce Michał Kubacka – ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce kl. V

III miejsce Justyna Kulka - ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce kl. V

Wyróżnienie Wiktoria Szyszka - ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce kl. IV

Zdjęcia