+48 18 26 523 79

[email protected]

Orawska Bibiloteka Publiczna

ul. Sobieskiego 13
34-480 Jabłonka

pon, wt, czw, pt: 800 - 1700
śr: 800 - 1600
sob: 900 - 1400

WYNIKI KONKURSU

DSC 0560 Rozdzielczo PulpituWYNIKI

V PODHALAŃSKIEGO KONKURSU CZYTELNICZO-PLASTYCZNEGO

IV„GÓRALSKIE CYTANIE”

GWAROWYCH TEKSTÓW LITERATURY REGIONALNEJ ORAWY

 

ZDJĘCIA

 

I KATEGORIA WIEKOWA

KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

Jury w składzie:

Katarzyna Kowalczyk

Zofia Warciak

Aniela Kasiniak

przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Adrian Kubacka - SP Nr 3 Lipnica Mała

II miejsce – Patrycja Warciak - SP Nr 1Podwilk

III miejsce – Julita Pilarczyk- SP Nr 3 Lipnica Mała

III miejsce – Radosław Brenkus - SP Nr 4 Lipnica Wielka

Wyróżnienia otrzymują:

Natalia Cichoń – SP Nr 2 Podwilk

Magdalena Stachulak - SP Jabłonka-Bory

Albert Warzeszak– SP Nr 1 Lipnica Mała

 

II KATEGORIA WIEKOWA

KLASY IV-VII SZKOŁY PODSTAWOWE

Jury w składzie:

Irena Grobarczyk

Janina Jędruś

Agnieszka Kiersztyn

przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Patrycja Waresiak – SP Nr 1 Zubrzyca Górna

II miejsce –Anna Kowalczyk – SP Nr 3 Zubrzyca Górna

III miejsce – Paulina Możdżeń – SP Nr 1 Podwilk

Wyróżnienia otrzymują:

Alicja Kidoń - SP Nr 3 Lipnica Mała

Michał Spytkowski – SP Orawka

Artur Olesiński – SP Nr 2 Lipnica Mała

Michał Kubacka – SP Nr 1 Jabłonka

Julita Zubrzycka - SP Zubrzyca Dolna

Karolina Karkoszka – SP Kiczory

 

III KATEGORIA WIEKOWA

KLASY I-III GIMNAZJUM

Jury w składzie:

Dominika Wachałowicz-Kiersztyn

Barbara Zgama

Małgorzata Kulawiak

I miejsce – Żaneta Zubrzycka - Gimnazjum Zubrzyca Dolna

II miejsce – Kinga Janowiak– Gimnazjum Lipnica Wielka

III miejsce – Martyna Moniak – Gimnazjum Zubrzyca Górna

Wyróżnienia otrzymują:

Lidia Bosak – Gimnazjum Zubrzyca Dolna

Martyna Lizak – Gimnazjum Podwilk

Mariola Zahora – Gimnazjum Orawka

 

IV KATEGORIA WIEKOWA

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I miejsce – Alicja Mikłusiak - Liceum Ogólnokształcące Lipnica Wielka

II miejsce – Judyta Matera - Liceum Ogólnokształcące Lipnica Wielka

 

Protokół

etap rejonowy

V Podhalańskiego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego

Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej

„Góralskie cytanie” IV edycja orawska

 
I KATEGORIA WIEKOWA
KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

PRACE PLASTYCZNE

I miejsce- Julia Ligas – SP Nr 4 Nowy Targ

II miejsce –Joanna Bandyk – SP Nr 4 Lipnica Wielka

III miejsce –Martyna Chowaniec - SP Nr 1 Podwilk

Wyróżnienie –Justyna Walkowiec– SP Nr 1 Podwilk

Wyróżnienie Tomasz Liszka– SP Nr 4 Nowy Targ

Wyróżnienie –Kinga Brenkus – SP Nr 4 Lipnica Wielka

 

 

II KATEGORIA WIEKOWA
KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

PRACE PLASTYCZNE

I miejsce- Maciej Brenkus – SP Nr 4 Lipnica Wielka

II miejsce – Patrycja Holla– SP Nr 1 Lipnica Mała

III miejsce –Szymon Grucel - SP Nr 1 Lipnica Mała

Wyróżnienie – Marta Brenkus – SP Nr 4 Lipnica Wielka

Wyróżnienie - Rafał Sikora – SP Nr 3 Zubrzyca Górna

Wyróżnienie – Klaudia Szlachta – SP Nr 1 Lipnica Mała

 

 

III KATEGORIA WIEKOWA
KLASY II - III GIMNAZJUM

PRACE PLASTYCZNE

I miejsce-Klaudia Sobczak– Gimnazjum SP Chyżne

II miejsce –Aneta Iśtok– Gimnazjum SP Chyżne

III miejsce –Aleksandra Joniak – Gimnazjum SP Nr 2 Zubrzyca Górna

Wyróżnienie – Iwona Marzec - Gimnazjum SP Chyżne

Wyróżnienie – Joanna Kulak - Gimnazjum SP Nr 2 Zubrzyca Górna

 
IV KATEGORIA WIEKOWA

SKOŁY PONADGIMNAZJALNE

PRACE PLASTYCZNE

Wyróżnienie – Karolina Lichosyt – LO Lipnica Wielka

Wyróżnienie – Alicja Mikłusiak - LO Lipnica Wielka

Wyróżnienie – Patrycja Szczechura – LO Lipnica Wielka