GAWĘDZIARZE:
I miejsce – Tatiana Bryja, ZS Podwilk
II miejsce – Julia Cichoń, ZS Chyżne
III miejsce – Adrian Gierat, SP Jabłonka Bory
Wyróżnienie:
Julia Kidoń
Maja Stasiak
Patrycja Mierniczak
Wioleta Kidoń
Do Białego Dunajca wytypowano:
Tatiana Bryja
Julia Cichoń
KAT. II
RECYTATORZY:
I miejsce - Anna Lenart , SP Jabłonka Bory
II miejsce – Justyna Kulka, ZS Lipnica Mała
III miejsce – Kacper Moczoł, ZS Chyżne
Wyróżnienie:
Karolina Ślamczyk, SP Nr 2 Lipnica Mała
Oliwia Wierzbiak, SP Nr 1 Lipnica Mała
Do Białego Dunajca wytypowano:
Anna Lenart
Justyna Kulka
GAWĘDZIARZE
I miejsce
Julia Kapuściak - ZS Podwilk
Zuzanna Łaciak – ZS Chyżne
II miejsce – Aleksandra Litwiak, ZS Zubrzyca Dolna
III miejsce
Rafał Dworszczak – ZS Jabłonka
Klaudia Piecusiak – ZS Orawka
Wyróżnienie:
Karol Bochaczyk – ZS Lipnica Mała
Julia Karkoszka – SP Nr 1 Lipnica Mała
Weronika Prylińska – ZS Podwilk
Kinga Zubrzycka – ZS Zubrzyca Dolna
Do Białego Dunajca wytypowano:
Julia Kapuściak
Zuzanna Łaciak
KAT. III
RECYTATORZY
I miejsce – Natalia Sandrzyk , ZS Jabłonka
II miejsce – Natalia Brzegowy, ZS Lipnica Mała
III miejsce – Kinga Spytkowska, ZS Orawka
Wyróżnienie:
Weronika Łaciak – ZS Chyżne
Gabriela Niżnik – ZS Orawka
Justyna Wójciak – ZS Lipnica Mała
Do Białego Dunajca wytypowano:
Natalia Sandrzyk
Natalia Brzegowy
GAWĘDZIARZE
I miejsce - Zuzanna Garbaruk, ZS Podwilk
II miejsce – Paweł Gwiżdż, ZS Lipnica Mała
III miejsce – Wiktoria Kott, ZS Orawka
Wyróżnienie:
Piotr Bartkowiak- ZS Zubrzyca Górna
Mateusz Kasprzak - ZS Podwilk
Weronika Stasiak - ZS Orawka
Do Białego Dunajca wytypowano:
Zuzanna Garbaruk
Paweł Gwiżdż
KAT. IV
RECYTATORZY
I miejsce - Dominika Żywczak , ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
Do Białego Dunajca wytypowano:
Dominika Żywczak - ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
GAWĘDZIARZE
I miejsce – Andżelika Fudro, ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
II miejsce – Sabina Ślamczyk, ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
III miejsce – Angelika Łazarz, ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
Do Białego Dunajca wytypowano:
Andżelika Fudro
Sabina Ślamczyk
PREZENTACJA LAUREATÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ 15.12.2015R. W ORAWSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ