WYNIKI
XXXIV Przeglądu Gminnego Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka z dnia 11.12.2012r.
w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce
GRUPA WIEKOWA I kl. 0-III SZKOŁY PODSTAWOWE KOMISJA JURY W SKŁADZIE: mgr Katarzyna Kowalczyk- przewodnicząca mgr Robert Kowalczyk mgr Renata Wontorczyk
|
||
RECYTATORZY
|
||
Wyróżnienie |
Alicja Djurczak |
SP Nr 3 Zubrzyca Górna, kl. III |
Wyróżnienie |
Dominik Pilch |
ZS Jabłonka, kl.III |
Wyróżnienie |
Ewelina Wontorczyk |
SP Nr 2 Lipnica Mała, Kl. III |
III miejsce |
Klaudia Turwoń |
SP Nr 1 Podwilk, kl. I |
II miejsce |
Zuzanna Łaciak |
ZS Chyżne, kl. II |
I miejsce |
Mateusz Garbaruk |
ZS Podwilk, kl. I |
GAWĘDZIARZE
|
||
Wyróżnienie |
Kacper Dziubek |
ZS Orawka, kl. II |
Wyróżnienie |
Anna Lenart |
SP Jabłonka – Bory, kl. III |
III miejsce |
Julia Wontorczyk |
SP Nr 1 Lipnica Mała, kl. III |
II miejsce |
Weronika Bosak |
ZS Zubrzyca Dolna, kl. II |
I miejsce |
Justyna Kulka |
ZS Lipnica Mała, kl. II |
GRUPA WIEKOWA II kl. IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE KOMISJA JURY W SKŁADZIE: mgr Urszula Pawlica- przewodnicząca mgr Zofia Warciak mgr Irena Grobarczyk RECYTATORZY
|
||
Wyróżnienie |
Karolina Kulka |
ZS Lipnica Mała, V |
Wyróżnienie |
Natalia Sandrzyk |
SP Jabłonka-Bory, kl. VI |
III miejsce |
Patryk Fuła |
ZS Chyżne, kl. IV |
III miejsce |
Mateusz Stanaszek |
ZS Zubrzyca Górna, kl. V |
II miejsce |
Dominika Omylak |
ZS Zubrzyca Dolna, kl. VI |
I miejsce |
Patryk Zachara |
ZS Chyżne, kl. VI |
GAWĘDZIARZE |
||
Wyróżnienie |
Karol Możdżeń |
SP Nr 1 Podwilk, kl. VI |
Wyróżnienie |
Urszula Paholska |
SP Nr 3 Zubrzyca Górna, kl. V |
Wyróżnienie |
Agata Pilch |
ZS Jabłonka, kl. VI |
Wyróżnienie |
Martyna Stachna |
ZS Lipnica Mała, Kl. IV |
Wyróżnienie |
Julia Starmach |
SP Nr2 Lipnica Mała, kl. VI |
III miejsce |
Martyna Lizak |
SP Nr 1 Podwilk, kl. IV |
III miejsce |
Oliwia Maślanka |
ZS Podwilk, kl. VI |
II miejsce |
Filip Omylak |
SP Nr 1 Lipnica Mała, Kl. IV |
I miejsce |
Piotr Bartkowiak |
SP Nr 2 Zubrzyca Górna, kl. V |
GRUPA WIEKOWA III kl. I-III GIMNAZJA KOMISJA JURY W SKŁADZIE: mgr Jadwiga Pilch– przewodnicząca mgr Maria Świerczek mgr Emilia Joniak |
||
RECYTATORZY
|
||
III miejsce |
Monika Jurczak |
ZS Chyżne, kl. II |
II miejsce |
Karina Jaromin |
ZS Orawka, kl. III |
I miejsce |
Agnieszka Sandrzyk |
ZS Jabłonka, kl. III |
GAWĘDZIARZE
|
||
Wyróżnienie |
Agnieszka Moniak |
ZS Zubrzyca Górna, kl. III |
Wyróżnienie |
Oliwia Pakos |
ZS Lipnica Mała, kl. II |
Wyróżnienie |
Sabina Ślamczyk |
ZS Lipnica Mała, kl. I |
III miejsce |
Mateusz Pawlak |
ZS Zubrzyca Górna, kl. II |
II miejsce |
Maciej Kulman |
ZS Orawka, kl. III |
II miejsce |
Patrycja Szyszka |
ZS Podwilk, kl. III |
I miejsce |
Piotr Karkoszka |
ZS Zubrzyca Dolna, kl. II |
GRUPA WIEKOWA IV kl. I-III SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE KOMISJA JURY W SKŁADZIE: mgr Jadwiga Pilch– przewodnicząca mgr Maria Świerczek mgr Emilia Joniak
|
||
RECYTATORZY
|
||
III miejsce |
Klaudia Wierzbiak |
ZS.im Bohaterów Westerplatte Jabłonka, kl. I |
II miejsce |
Natalia Hola |
ZS.im Bohaterów Westerplatte Jabłonka kl. II |
I miejsce |
Ewelina Ząbkowska |
ZS im.Bohaterów Westerplatte Jabłonka, kl. I |
GAWĘDZIARZE
|
||
II miejsce |
Mateusz Grzybacz |
ZS im.Bohaterów Westerplatte ZSR, kl. III |
I miejsce |
Bartłomiej Wójciak |
ZS im.Bohaterów Westerplatte Jabłonka, kl. I |
Do Białego Dunajca wytypowano w I kategorii wiekowej
1. Justyna Kulka
2.Weronika Bosak
3. Zuzanna Łaciak
4.Mateusz Garbaruk
Do Białego Dunajca wytypowano w II kategorii wiekowej
1. Piotr Bartkowiak
2. Filip Omylak
3.Patryk Zachara
4.Dominika Omylak
Do Białego Dunajca wytypowano w III kategorii wiekowej
1. Piotr Karkoszka
2. Patrycja Szyszka
3. Maciej Kulman
4.Agnieszka Sandrzyk
5.Karina Jaromin
Do Białego Dunajca wytypowano w IV kategorii wiekowej
1. Bartłomiej Wójciak
2. Mateusz Grzybacz
3.Ewelina Ząbkowska
4.Natalia Hola